У Нью-Йорку показали виставу «Конотопська відьма» від Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка. Світовий гастрольний тур охоплює міста США й Канади. А крім культурної місії, учасники ще й збирають кошти на підтримку ЗСУ, зокрема на посилення ППО.
Організатори розповіли, що квитки на два покази розкупили ще за кілька тижнів до події. Покази проходили українською мовою з англійськими субтитрами.

У Нью-Йорку показали виставу «Конотопська відьма» від театру Франка
«Це більше ніж вистава, це більше ніж гра акторів… Це ті люди, які несуть велику історію, велику культуру, великий мелос і цю велику стійкість, яку ми зараз усі спільно відчуваємо», — прокоментував гендиректор театру Франка Євген Нищук.
Після виступу в Нью-Йорку виставу покажуть у Торонто й Монреалі.
